loader
Profesjonalny serwis sprzętu Apple w Lublinie. Naprawiamy iPhone, iPad, iPod, iMac, Macbook.
Serwis Apple iMac i MacBook w Lublinie
Komputery Apple iMac i laptopy Apple MacBook to doskonały sprzęt, doceniany przede wszystkim przez profesjonalistów oraz fanów marki spod znaku jabłka.
Serwis Apple iMac i Macbook w Lublinie
Naprawiamy wszystkie modele komputerów i laptopów iMac i MacBook wszystkich generacji. Są to modele MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, MacBook Pro Retina, iMac, iMac G3, iMac G4, iMac G5 i inne. Naprawiamy zarówno modele, które zostały zakupione w Polsce, jak i za granicą.
Naprawiamy usterki iMac i MacBook natury mechanicznej, elektronicznej oraz związanej z oprogramowaniem. Możemy wykonać dla Ciebie następujące naprawy: naprawa matrycy po pęknięciu lub zalaniu, wymiana matrycy, reballing układu graficznego, naprawa układu graficznego, wymiana napędu optycznego, wymiana lub rozbudowa dysku HDD, wymiana lub rozbudowa pamięci RAM, naprawy software, wymiana podzespołów, wymiana wiatraków, zasilania, zawiasów, usługi konserwacyjne i inne niewymienione usterki iMac i MacBook.
Poza standardowymi usługami serwisowymi telefonów Apple iPhone, oferujemy także bezpłatną diagnozę awarii, zdejmowanie blokady simlock z iPhone oraz iPad, doradztwo przy wyborze i korzystaniu ze sprzętu Apple, modernizacja i rozbudowa sprzętu, skup i sprzedaż używanego sprzętu Apple, wymiana za dopłatą. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.
Serwis Apple Lublin, mający swoją siedzibę przy ul. Lubartowskiej 23 (centrum Lublina), to profesjonalny pogwarancyjny serwis sprzętu Apple. Oferujemy usługi naprawy urządzeń iPhone, iPad, iPod, iMac oraz MacBook. Zdecydowaną większość napraw wykonujemy od ręki w przeciągu kilkunastu minut. Do wykonywania napraw używamy wyłącznie najwyższej jakości narzędzi i części zamiennych. Nasza obsługa, zawsze pomocna i w pełni fachowa, doradzi co zrobić, aby Twój sprzęt Apple służył jak najdłużej. Zapraszamy do naszego serwisu!
Najczęstsze usterki iMac i MacBook
Komputery i laptopy iMac i MacBook to sprzęt wybierany przez miliony między innymi ze względu na jakość jego wykonania. Jak wszystkie komputery ulega on jednak zużyciu oraz awariom.
 • Awaria matrycy
  Uszkodzenie matrycy ze względu na jej zalanie, upadek, uderzenie fizyczne bądź z innych względów.
 • Awaria układu graficznego
  Całkowity brak obrazu na ekranie, nieprawidłowo wyświetlany obraz lub inne niedogodności związane z grafiką.
 • Pęknięcie obudowy
  Pęknięcie, ułamania bądź zarysowanie obudowy wynikające z fizycznego upadku lub nieprawidłowego transportu sprzętu.
 • Uszkodzenie dysku HDD
  Utrata danych lub całkowity brak dostępu systemu do dysku ze względu na jakie fizyczne bądź elektroniczne uszkodzenie.